دیدار مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان با فرماندار برخوار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ صبح روز چهار شنبه مورخ ۶/۲/۱۴۰۲ کریم زارع مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان به همراه ابراهیمی مسئول بازرسی کمیته امداد استان، حسینی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان با حضور در فرمانداری شهرستان با محمد رضا قربانی دیدار و گفتگو نمودند. دراین دیدار مدیر کل کمیته […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ صبح روز چهار شنبه مورخ ۶/۲/۱۴۰۲ کریم زارع مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان به همراه ابراهیمی مسئول بازرسی کمیته امداد استان، حسینی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان با حضور در فرمانداری شهرستان با محمد رضا قربانی دیدار و گفتگو نمودند.

دراین دیدار مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با اشاره به مشکلات افراد تحت پوشش کمیته امداد، مهمترین مشکل را موضوع مسکن مددجویان بیان کرد و گفت ما خانواده های نیازمند را شناسایی کرده ایم و برای تامین مسکن مددجویان و کمک به نیازمندان به همه ظرفیت های استان و شهرستان چه مالی و چه غیرمالی نیاز داریم.

کریم زارع در ادامه گفت: کمیته امداد به مردم کمک می کند تا تبعات فقر را کم کند و این جمعیت زاینده مبتلا به فقر را با ایجاد اشتغال و ارائه خدمات کاهش دهد و در همین راستا موجب توانمند شدن بسیاری از خانواده های تحت پوشش شده است. اما از طرف دیگر مسئله تحریم و تورم و … باعث ناتوان شدن بسیاری از خانواده ها نیز شده است، لذا همواره افراد نیازمند بسیاری در جامعه وجود خواهد داشت که باید از آن ها حمایت و پشتیبانی صورت پذیرد.

فرماندار شهرستان نیز در این دیدار گفت: خدا را شاکریم که ما مسلمان و شیعه هستیم و این مجموعه کمیته امداد که از برکات امام خمینی(ره) است در کشور ما در راستای کمک به نیازمندان گام های موثری برداشته است که نظیر آن را در کشورهای دیگر مشاهده نخواهیم کرد.

محمد رضا قربانی افزود: همکاری با کمیته امداد افتخاری است که نصیب هرکسی نمی شود. بنده ضمن تشکر از مدیران دغدغه مند مجموعه کمیته امداد امام خمینی(ره) خواهان هم افزایی هرچه بیشتر کمیته امداد با بسیج، شهرداری ها و خیرین جهت ارائه خدمات و کمک های انسان دوستانه به مددجویان می باشم.

گفتنی است در پایان مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان به سرکشی و بازدید از طرح های کمیته امداد شهرستان پرداخت.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار در ادامه دیدار های هفتگی، از خانواده شهید لطف الله قصابی دیدن کرد .همچنین از خانواده این عزیز به خصوص مادر شهید تجلیل نمود. شهید قصابی در سن ۲۲ سالگی در منطقه حلبپه در عملیات والفجر ۱۰ بر اثر بمباران شیمیایی به فیض شهادت نائل آمد.

۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده در شهر سین حضور یافت. در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها را از نزدیک مشاهده کرد و دستور بررسی و […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه هیأت بازرسی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای  اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری حوزه انتخابیه شهرستان برخوار” از آنجایی که رصد فعالیتهای نامزدهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از منظر انطباق با قانون از وظایف هیأت بازرسی انتخابات می­باشد از کلیه شهروندان گرامی حوزه انتخابیه شهرستان برخوار خواستاریم که مشکلاتی نظیر دخالت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، جلسه شورای اداری با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد . در این جلسه فرماندار از تمامی مدیران و روسا خواست که جانب داری له یا علیه نامزدی انجام ندهند و از امکانات ادارات برای تبلیغات نامزدها استفاده نشود همچنین نظارت جدی برای […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 20 =