دیدار نوروزی جمعی از صنعتگران با فرماندار شهرستان

‏‎به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ روز سه شنبه مورخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۲، جمعی از صنعتگران منطقه صنعتی دولت آباد به مناسبت تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان با حضور در دفتر فرماندار شهرستان برخوار با ایشان دیدار و گفت و گو نمودند و گزارشی از عملکرد سال گذشته و اهداف ۱۴۰۲ ارائه دادند. […]

‏‎به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ روز سه شنبه مورخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۲، جمعی از صنعتگران منطقه صنعتی دولت آباد به مناسبت تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان با حضور در دفتر فرماندار شهرستان برخوار با ایشان دیدار و گفت و گو نمودند و گزارشی از عملکرد سال گذشته و اهداف ۱۴۰۲ ارائه دادند.

در این جلسه که به مدت دو ساعت به طول انجامید، نمایندگان اتحادیه ها، اصناف و صنعتگران به بیان مشکلات خود پرداختند.

فرماندار شهرستان نیز در خصوص برگزاری جلسات فصلی و حل مشکل صنعت گران توسط شهرداری ها به بیان مطالبی پرداخت.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 17 =