پیام تشکر فرماندار از مردم ولایتمدار برخوار به سبب حفظ حرمت ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان در پیامی از مردم شریف و ولایت مدار برخوار به سبب ارج نهادن به ارزش های دینی و حفظ حرمت ماه مبارک رمضان در ایام نوروز و به ویژه روز سیزدهم فروردین تقدیر و تشکر نمود. متن پیام به شرح زیر است: ماه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان در پیامی از مردم شریف و ولایت مدار برخوار به سبب ارج نهادن به ارزش های دینی و حفظ حرمت ماه مبارک رمضان در ایام نوروز و به ویژه روز سیزدهم فروردین تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام به شرح زیر است:

ماه رمضان ماه گشوده شدن درهای رحمت و مغفرت خداوندی است که با فرا رسیدن آن جان تازه‌ای در کالبد وجود روزه داران دمیده می شود. در این ماه باید تمام اعضا و جوارح را از حرام دور نگه داشت و با اخلاص، توکل و توسل به اهل بیت(ع) و عمل به دستورها و احکام قرآن کریم و دوری از گناهان، عبادت و شب زنده داری در راستای رسیدن به کمال حرکت کرد.

بی تردید حرمت نگه داشتن در ماه مبارک رمضان ضروری است و شکستن حرمت ماه مبارک رمضان همچون شکستن حرمت خداست. وقار و حرمت نگه داشتن این ماه فقط مخصوص روزه داران نیست و افرادی که به دلایل بیماری و… توان گرفتن روزه را ندارند هم باید حرمت این ماه مبارک را نگه دارند.

اینجانب ضمن تشکر و قدردانی از مردم مومن و ولایتمدار برخوار که در ایام نوروز و به ویژه روز طبیعت حرمت ماه مبارک رمضان را حفظ نموده اند از درگاه خداوند منان برای همگان توفیق روزافزون و سربلندی و سعادت مسئلت می نمایم. امید است که در ظل توجهات خاصه حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت و رهبری داهیانه حضرت آیت الله امام خامنه ای همواره در راستای حفظ و پایبندی به ارزش های اسلام و انقلاب کوشا باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =