تاکید فرماندار در جلسه شورای امر به معروف: مدیران از ارائه خدمات به افراد بی حجاب خودداری کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ روز یکشنبه مورخ ۷ اسفند ۱۴۰۱ جلسه شورای احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان با حضور ائمه محترم جمعه شهرستان، محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان، اعضاء ستاد و جمعی از روسای ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ روز یکشنبه مورخ ۷ اسفند ۱۴۰۱ جلسه شورای احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان با حضور ائمه محترم جمعه شهرستان، محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان، اعضاء ستاد و جمعی از روسای ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه یک وظیفه همگانی است و یکی از راه‌های ترویج و گسترش معروفات و دوری از منکرات در جامعه تزریق آگاهی‌های مناسب از طریق تبلیغات محیطی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی است.

وی با اشاره به بند یک مصوبات قرارگاه عفاف و حجاب استان، از مدیران، رؤسا و مسئولین ادارات خواست بر پوشش و حجاب کارمندان چه مرد و چه زن نظارت مستمر نموده و از ارائه خدمات به افراد بی حجاب خودداری نموده و افرادی را که تعمدا در مکان های شلوغ بی حجاب حاضر می شوند شناسایی و تذکر لسانی بدهند و در صورت عدم رعایت برخورد لازم توسط دستگاه قضایی صورت گیرد.

قربانی در ادامه با توجه با اینکه اسکان مسافرین نوروزی به عهده آموزش و پرورش است گفت: در کنارفرم تعهد فرم ضمیمه امر به معروف با امضاء این ستاد در اختیار مسافرین قرار داده شود و در صورت عدم رعایت موارد مندرج در فرم اسکان افراد لغو خواهد شد.

فرماندار شهرستان همچنین در خصوص ساعت کار و نحوه فعالیت رستوران ها در ایام ماه مبارک رمضان گفت: تصمیمات لازم در کمیته ذیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر گرفته شود زیرا روزه خواری اگر به صورت مشهود و تعمدی صورت گیرد جرم محسوب می شود و باید برخورد قانونی صورت گیرد.

درپایان جلسه مقرر شد: نصب بنربه ویژه در اماکن اسکان نوروزی با موضوع عفاف و حجاب و پرهیز از روزه خواری مشهود و تعمدی در ماه مبارک رمضان، تشکیل کمیته هایی ذیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر، ابلاغ مصوبات جلسه در خصوص ممنوعیت پوشش های نامتعارف و مغایر با شرع اسلامی به فروشگاه ها و بازرسی سرزده نیروهای امر به معروف از ادارات و فروشگاه ها، تشکیل تیم تذکر لسانی خصوصا در مراکزی که تجمع زیاد است، همچنین تذکر جدی تر به کسبه و بازاریان بویژه اعضای صنف پوشاک شهرستان به شعائر اسلامی و رعایت قوانین نظام صنفی صورت پذیرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،نسشت خبری اهالی رسانه شهرستان ،با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در محل فرمانداری برگزار گردید. در این نشست ضمن تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس و پاسخگویی به سوالات اهالی رسانه، محمد رضا قربانی فرماندار از رسانه ها خواست […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،جلسه کمیته مناسب سازی با حضور مرتضی عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تشکیل گردید در این جلسه نقاط قوت وضعف هر اداره در خصوص مناسب سازی  احصا و سپس در مورد آنها راهکارهایی ارائه شد و همچنین در مورد نحوه صدور و توزیع کارت منزلت […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،کارگروه کنترل جمعیت حیوانات ناقل وموذی با حضور عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مسیحا نماینده دفتر شهری استانداری اصفهان برگزار گردید. در این جلسه ضمن تشریح وظایف شهرداری ها ،دهیاری ها و دیگر اعضای کارگروه مقرر گردید ، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + چهارده =