تاکید فرماندار در جلسه شورای امر به معروف: مدیران از ارائه خدمات به افراد بی حجاب خودداری کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ روز یکشنبه مورخ ۷ اسفند ۱۴۰۱ جلسه شورای احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان با حضور ائمه محترم جمعه شهرستان، محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان، اعضاء ستاد و جمعی از روسای ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ روز یکشنبه مورخ ۷ اسفند ۱۴۰۱ جلسه شورای احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان با حضور ائمه محترم جمعه شهرستان، محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان، اعضاء ستاد و جمعی از روسای ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه یک وظیفه همگانی است و یکی از راه‌های ترویج و گسترش معروفات و دوری از منکرات در جامعه تزریق آگاهی‌های مناسب از طریق تبلیغات محیطی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی است.

وی با اشاره به بند یک مصوبات قرارگاه عفاف و حجاب استان، از مدیران، رؤسا و مسئولین ادارات خواست بر پوشش و حجاب کارمندان چه مرد و چه زن نظارت مستمر نموده و از ارائه خدمات به افراد بی حجاب خودداری نموده و افرادی را که تعمدا در مکان های شلوغ بی حجاب حاضر می شوند شناسایی و تذکر لسانی بدهند و در صورت عدم رعایت برخورد لازم توسط دستگاه قضایی صورت گیرد.

قربانی در ادامه با توجه با اینکه اسکان مسافرین نوروزی به عهده آموزش و پرورش است گفت: در کنارفرم تعهد فرم ضمیمه امر به معروف با امضاء این ستاد در اختیار مسافرین قرار داده شود و در صورت عدم رعایت موارد مندرج در فرم اسکان افراد لغو خواهد شد.

فرماندار شهرستان همچنین در خصوص ساعت کار و نحوه فعالیت رستوران ها در ایام ماه مبارک رمضان گفت: تصمیمات لازم در کمیته ذیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر گرفته شود زیرا روزه خواری اگر به صورت مشهود و تعمدی صورت گیرد جرم محسوب می شود و باید برخورد قانونی صورت گیرد.

درپایان جلسه مقرر شد: نصب بنربه ویژه در اماکن اسکان نوروزی با موضوع عفاف و حجاب و پرهیز از روزه خواری مشهود و تعمدی در ماه مبارک رمضان، تشکیل کمیته هایی ذیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر، ابلاغ مصوبات جلسه در خصوص ممنوعیت پوشش های نامتعارف و مغایر با شرع اسلامی به فروشگاه ها و بازرسی سرزده نیروهای امر به معروف از ادارات و فروشگاه ها، تشکیل تیم تذکر لسانی خصوصا در مراکزی که تجمع زیاد است، همچنین تذکر جدی تر به کسبه و بازاریان بویژه اعضای صنف پوشاک شهرستان به شعائر اسلامی و رعایت قوانین نظام صنفی صورت پذیرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار در ادامه دیدار های هفتگی، از خانواده شهید لطف الله قصابی دیدن کرد .همچنین از خانواده این عزیز به خصوص مادر شهید تجلیل نمود. شهید قصابی در سن ۲۲ سالگی در منطقه حلبپه در عملیات والفجر ۱۰ بر اثر بمباران شیمیایی به فیض شهادت نائل آمد.

۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده در شهر سین حضور یافت. در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها را از نزدیک مشاهده کرد و دستور بررسی و […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه هیأت بازرسی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای  اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری حوزه انتخابیه شهرستان برخوار” از آنجایی که رصد فعالیتهای نامزدهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از منظر انطباق با قانون از وظایف هیأت بازرسی انتخابات می­باشد از کلیه شهروندان گرامی حوزه انتخابیه شهرستان برخوار خواستاریم که مشکلاتی نظیر دخالت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، جلسه شورای اداری با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد . در این جلسه فرماندار از تمامی مدیران و روسا خواست که جانب داری له یا علیه نامزدی انجام ندهند و از امکانات ادارات برای تبلیغات نامزدها استفاده نشود همچنین نظارت جدی برای […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =