تشکیل جلسه بررسی مشکلات مرتبط با چاههای کشاورزی و سهم آبه های بخش کشاورزی برخوار به ریاست فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ جلسه بررسی مشکلات مرتبط با چاههای کشاورزی و سهم آبه شهرستان از رودخانه زاینده رود با حضور آقای حاجی نماینده شهرستان، ساسانی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای، مهندس رستمی معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان، محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان و جمعی از کشاورزان در محل فرمانداری برگزار شد. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ جلسه بررسی مشکلات مرتبط با چاههای کشاورزی و سهم آبه شهرستان از رودخانه زاینده رود با حضور آقای حاجی نماینده شهرستان، ساسانی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای، مهندس رستمی معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان، محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان و جمعی از کشاورزان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و شعبان اظهار داشت: با توجه به پتانسیل شهرستان در بخش کشاورزی و اقدامات مناسب کشاورزان در نصب کنتور هوشمند و رعایت الگوی کشت و قراردادهای اشتراک شبکه برخوار در سنوات گذشته خواستار حل مشکل کشاورزان و تخصیص مناسب و بهینه آب جهت کشت بهاره کشاورزان و بهره برداران شد.

آقای حاجی نماینده شهرستان نیز بر حل مسأله مشکلات مرتبط  با چاه ها توسط شرکت آب منطقه ای تاکید داشته و با توجه به تعهد ۷۰ متر مکعبی آب خواستار توزیع قانونی جهت افزایش دبی چاه های کشاورزی و کشت های مناسب منطقه شد.

در این جلسه مقرر شد: در خصوص حفظ میزان تعدیل و اصلاح دبی پروانه چاه های کشاورزی شهرستان، شرکت آب منطقه ای استان نسبت به ارسال نامه به دفتر نماینده محترم اقدام نماید تا پیگیری لازم از طریق وزارت نیرو صورت پذیرد.

همچنین در خصوص زمان و میزان تخصیص آب در شبکه برخوار و شاهین شهر جلسه ای با محوریت جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شود.

شرکت آب منطقه ای نیز نسبت به پیگیری حق اشتراک و توزیع بهینه براساس درخواست جهاد کشاورزی دو شهرستان برخوار و شاهین شهر اقدام نماید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار؛ جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور محمدرضا قربانی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید. در این جلسه در خصوص احصاء فضا و امکانات مورد نیاز جهت برگزاری امتحانات نهایی، همکاری مدارس متوسطه اول و دوم جهت غربالگری هپاتیت و تجلیل از اعضای فعال […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار در پیامی به شرح زیر هفته بسیج را تبریک گفت. بسم الله الرحمن الرحیم نام بسیج همواره یادآور مکتب عشق، ایثار و خدمت بی منت برای مردم از جنس مردم است، نیرویی که در طی چهار دهه از انقلاب اسلامی هیچگاه دچار انحراف و بی راهگی نگردید […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان در پیامی روز پرستار را تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا (سوره المائده آیه ۳۲) و هر کس نفسی را زنـده کند گویا همه مردم را زنده کرده است سالروز […]

۲۷ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 17 =