افتتاح پایانه حمل و نقل عمومی روستای محسن آباد با حضور فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ آیین افتتاح پایانه حمل و نقل عمومی محسن آباد با حضور محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان، حاجی نماینده مردم شریف شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی، بخشداران، شهرداران، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان در سالن شهدای ۱۱ آبان فرمانداری برگزار شد. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ آیین افتتاح پایانه حمل و نقل عمومی محسن آباد با حضور محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان، حاجی نماینده مردم شریف شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی، بخشداران، شهرداران، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان در سالن شهدای ۱۱ آبان فرمانداری برگزار شد.

در این آیین فرماندار شهرستان ضمن عرض تسلیت ایام وفات حضرت ام البنین(س) و ایام شهادت سردار دل ها گفت: از ابتدای تشکیل دولت جدید چندین برنامه در محور کار قرارداشته است که از جمله آن ها می توان به اتمام  پروژه های نیمه تمام شهرستان در جهت رفع مشکلات مردم اشاره نمود.

در این راستا همزمان با سفر استاندار معزز اصفهان  در اردیبهشت ماه سال جاری و پس از آن سفر ریاست محترم جمهور به استان اصفهان، همایش ها و جلسات متعددی در خصوص بررسی و رفع مشکلات شهرستان و اتمام پروژه های نیمه تمام برگزار شد.

قربانی افزود: از جمله مسائلی که در این جلسات در دستور کار قرار گرفت یکی مشکل اتوبوس های فرسوده و تاخیر در ساعت رفت و آمد شهروندان و دیگری بحث بهره برداری و افتتاح پایانه حمل و نقل عمومی محسن آباد بود، که با اهتمام همه مسئولین دغدغه مند شهرستان از جمله آقای حاجی نماینده محترم مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی، شهرداران و اعضای شورای شهر شهرستان این پروژه تا حد قابل توجهی پیشرفت نمود. البته این یکی از صدها مشکلی است که مردم شهرستان با آن دست و پنجه نرم می کنند، انشالله با همکاری و همیاری آنها بتوانیم در جهت رفع سایر مشکلات تلاش کنیم.

وی در ادامه از شهرداران و تمام مسئولین شهرستان که  در یک حرکت انقلابی و با روحیه ایثارگری و جهادی خود به رغم کمبود اعتبار و بودجه توانستند در نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل شهرستان قدمی بردارند، تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است در پایان این مراسم مسئولین با حضور در روستای محسن آباد، پایانه حمل و نقل عمومی را با اعتباری بالغ بر۲۱میلیارد  تومان و به مساحت ۳۲۰۰ متر مربع افتتاح نمودند و همچنین از ۵ دستگاه اتوبوس و ۳۲ دستگاه تاکسی رونمایی به عمل آمد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،نسشت خبری اهالی رسانه شهرستان ،با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در محل فرمانداری برگزار گردید. در این نشست ضمن تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس و پاسخگویی به سوالات اهالی رسانه، محمد رضا قربانی فرماندار از رسانه ها خواست […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،جلسه کمیته مناسب سازی با حضور مرتضی عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تشکیل گردید در این جلسه نقاط قوت وضعف هر اداره در خصوص مناسب سازی  احصا و سپس در مورد آنها راهکارهایی ارائه شد و همچنین در مورد نحوه صدور و توزیع کارت منزلت […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،کارگروه کنترل جمعیت حیوانات ناقل وموذی با حضور عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مسیحا نماینده دفتر شهری استانداری اصفهان برگزار گردید. در این جلسه ضمن تشریح وظایف شهرداری ها ،دهیاری ها و دیگر اعضای کارگروه مقرر گردید ، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =