فرماندار در رزمایش جهادگران فاطمی/ کارگری یک ارزش است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛  رزمایش جهادگران فاطمی (حیدریون تولید) با حضور  محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان، سرهنگ عطایی رئیس سازمان بسیج کارگری استان، جمعی از مدیران و کارگران در کارخانه بلور و شیشه اصفهان برگزار شد. در این رزمایش فرماندار شهرستان در راستای شعار مقام معظم رهبری در خصوص تولید دانش بنیان و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛  رزمایش جهادگران فاطمی (حیدریون تولید) با حضور  محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان، سرهنگ عطایی رئیس سازمان بسیج کارگری استان، جمعی از مدیران و کارگران در کارخانه بلور و شیشه اصفهان برگزار شد.

در این رزمایش فرماندار شهرستان در راستای شعار مقام معظم رهبری در خصوص تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین به ایراد سخنرانی پرداخت:

امروزه اهمیت کار و کارگر بر کسی پوشیده نیست؛ شأن و منزلت کارگران نباید دست کم گرفته شود، چه بسا بسیاری از کارگران توانایی بالقوه برای مدیر شدن داشته باشند که در فرصت مناسب بتواند به بالفعل تبدیل شود. کارگران مانند رزمندگان و بسیجیان هستند، آنها در واقع پیاده نظام تولید و اصلی ترین قسمت آن هستند.

قربانی اشاره کرد: کارگران، جهادگران عرصه تولید حیدریون و فاطمیون هستند. اگر به تاریخ صدر اسلام برگردیم، متوجه خواهیم شد که  برای اهل بیت و پیامبران کارگری یک افتخار و ارزش بود، اکنون باید مراقب باشیم این ارزش ها به ضد ارزش تبدیل نشود. از مهمترین عوامل موفقیت هر مدیر، کارگران و زیر دستان او هستند، لذا ضروری است برای رفع مشکلات معیشتی کارگران و غنی کردن فرهنگ و اعتقادات آنها تلاش کنیم تا آنها بتوانند با روحیه جهادی و با سرعت هرچه بیشتر به خلق خدا خدمت کنند.

برخورداری از نیروی تولید کارآمد به ما این امکان را می دهد که یک ایران قدرتمند بسازیم و به ایران اسلامی مان افتخار کنیم و در مقابل تحریم ها بایستیم. نمونه بارز این امر در شهرستان برخوار کارخانه بلور و شیشه است که توانستند کیفیت محصولات خود را در حد صادرات بالا ببرند و این امر جز با همت کارگران و مدیریت مدیران و به روزرسانی دستگاهها توسط مهندسین محقق نمی شد. انشالله همه ما سربازان واقعی امام زمان باشیم و در سایه ایزد منان توفیق خدمت به اسلام و ایران اسلامی را داشته باشیم.

گفتنی است در این مراسم سرهنگ عطایی  در خصوص اهمیت کارآفرینی و خودکفایی در تولید به ایراد سخنرانی پرداخت. همچنین ضمن بازدید از شیفت ایثار جهادی و  رونمایی از کمک های مومنانه از جمعی از کارگران، کارآفرینان برتر تجلیل به عمل آمد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،نسشت خبری اهالی رسانه شهرستان ،با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در محل فرمانداری برگزار گردید. در این نشست ضمن تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس و پاسخگویی به سوالات اهالی رسانه، محمد رضا قربانی فرماندار از رسانه ها خواست […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،جلسه کمیته مناسب سازی با حضور مرتضی عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تشکیل گردید در این جلسه نقاط قوت وضعف هر اداره در خصوص مناسب سازی  احصا و سپس در مورد آنها راهکارهایی ارائه شد و همچنین در مورد نحوه صدور و توزیع کارت منزلت […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،کارگروه کنترل جمعیت حیوانات ناقل وموذی با حضور عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مسیحا نماینده دفتر شهری استانداری اصفهان برگزار گردید. در این جلسه ضمن تشریح وظایف شهرداری ها ،دهیاری ها و دیگر اعضای کارگروه مقرر گردید ، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =