فرماندار در رزمایش جهادگران فاطمی/ کارگری یک ارزش است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛  رزمایش جهادگران فاطمی (حیدریون تولید) با حضور  محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان، سرهنگ عطایی رئیس سازمان بسیج کارگری استان، جمعی از مدیران و کارگران در کارخانه بلور و شیشه اصفهان برگزار شد. در این رزمایش فرماندار شهرستان در راستای شعار مقام معظم رهبری در خصوص تولید دانش بنیان و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛  رزمایش جهادگران فاطمی (حیدریون تولید) با حضور  محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان، سرهنگ عطایی رئیس سازمان بسیج کارگری استان، جمعی از مدیران و کارگران در کارخانه بلور و شیشه اصفهان برگزار شد.

در این رزمایش فرماندار شهرستان در راستای شعار مقام معظم رهبری در خصوص تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین به ایراد سخنرانی پرداخت:

امروزه اهمیت کار و کارگر بر کسی پوشیده نیست؛ شأن و منزلت کارگران نباید دست کم گرفته شود، چه بسا بسیاری از کارگران توانایی بالقوه برای مدیر شدن داشته باشند که در فرصت مناسب بتواند به بالفعل تبدیل شود. کارگران مانند رزمندگان و بسیجیان هستند، آنها در واقع پیاده نظام تولید و اصلی ترین قسمت آن هستند.

قربانی اشاره کرد: کارگران، جهادگران عرصه تولید حیدریون و فاطمیون هستند. اگر به تاریخ صدر اسلام برگردیم، متوجه خواهیم شد که  برای اهل بیت و پیامبران کارگری یک افتخار و ارزش بود، اکنون باید مراقب باشیم این ارزش ها به ضد ارزش تبدیل نشود. از مهمترین عوامل موفقیت هر مدیر، کارگران و زیر دستان او هستند، لذا ضروری است برای رفع مشکلات معیشتی کارگران و غنی کردن فرهنگ و اعتقادات آنها تلاش کنیم تا آنها بتوانند با روحیه جهادی و با سرعت هرچه بیشتر به خلق خدا خدمت کنند.

برخورداری از نیروی تولید کارآمد به ما این امکان را می دهد که یک ایران قدرتمند بسازیم و به ایران اسلامی مان افتخار کنیم و در مقابل تحریم ها بایستیم. نمونه بارز این امر در شهرستان برخوار کارخانه بلور و شیشه است که توانستند کیفیت محصولات خود را در حد صادرات بالا ببرند و این امر جز با همت کارگران و مدیریت مدیران و به روزرسانی دستگاهها توسط مهندسین محقق نمی شد. انشالله همه ما سربازان واقعی امام زمان باشیم و در سایه ایزد منان توفیق خدمت به اسلام و ایران اسلامی را داشته باشیم.

گفتنی است در این مراسم سرهنگ عطایی  در خصوص اهمیت کارآفرینی و خودکفایی در تولید به ایراد سخنرانی پرداخت. همچنین ضمن بازدید از شیفت ایثار جهادی و  رونمایی از کمک های مومنانه از جمعی از کارگران، کارآفرینان برتر تجلیل به عمل آمد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یک =