تجلیل از فرماندار برخوار به عنوان ثبت یار برتر استان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ گردهمایی رؤسای ادارات تابعه ثبت احوال استان اصفهان با حضور جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مهدویان فر مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استان، قاسمی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، حسین غفرانی مدیر کل ثبت احوال استان و محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان برخوار برگزار […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ گردهمایی رؤسای ادارات تابعه ثبت احوال استان اصفهان با حضور جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مهدویان فر مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استان، قاسمی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، حسین غفرانی مدیر کل ثبت احوال استان و محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان برخوار برگزار شد.

در این گردهمایی جان نثاری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در ابتدای سخنان خود ایام سوگواری و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفت ‌ و در ادامه فرارسیدن سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال را گرامی داشت و از زحمات و تلاش های خالصانه کارمندان ثبت احوال در استان اصفهان قدردانی نمود .

جان نثاری بیان نمود: یکصد و چهارسال پیش در چنین روزی اولین شناسنامه و سند سجلی در ایران به نام فاطمه ایرانی به ثبت رسید که این سند از دو کلمه فاطمه و ایرانی پدید آمد که تمام هویت ما دراین نام نهفته است . فاطمه بودن این نام جهت و سمت و سوی ما را نشان می دهد که این کشور وقتی که شروع به ثبت هویت خود می کند با نام مبارک فاطمه زهرا (س) می باشد و ایرانی بودن هم به خاک و میهن و اصالت ما بر می گردد.

وی افزود: دشمنان این مرز و بوم تمام تلاش و امکانات خود را به کار بسته تا همین اولین سند را با این هویت اسلامی ایرانی باطل کنند ولی دشمنان بدانند تا زمانی که نام فاطمه زهرا (س) و امام حسین (ع) در این کشور طنین انداز است هیچ توطئه ای کارساز نخواهد بود. .

گفتنی است: در این گردهمایی از فرماندار برخوار به سبب ثبت کامل و به موقع وقایع حیاتی به عنوان ثبت یار برتر استان تجلیل به عمل آمد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =