برگزاری جشنواره مالک اشتر و تجلیل از ۳۲ رده‌ی برتر بسیج و سپاه شهرستان

مراسمی از ۳۲ رده‌ی برتر بسیج و سپاه شهرستان برخوار تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار؛ روز یکشنبه ۲۷ آذرماه ۱۴۰۱ جشنواره مالک اشتر و تجلیل از رده‌های برتر بسیج و سپاه شهرستان برخوار با حضور سردار مرتضی عمومهدی جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان، هاشم زاده معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار؛ روز یکشنبه ۲۷ آذرماه ۱۴۰۱ جشنواره مالک اشتر و تجلیل از رده‌های برتر بسیج و سپاه شهرستان برخوار با حضور سردار مرتضی عمومهدی جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان، هاشم زاده معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از مسئولین و بسیجیان در سالن خوارزمی دانشگاه آزاد اسلامی شهر دولت آباد برگزار شد.

در این جشنواره سردار عمو مهدی با اشاره به علت نامگذاری این جشنواره گفت: مالک اشتر یکی از یاران با وفای امیرالمومنین (ع) بود و هنگامی که امیرالمومنین فرمایشی را بیان می‌کردند، مالک اشتر نسبت به آن بی‌تفاوت نبود و فرامایشات امیرالمومنین را سرلوحه اقدامات خود قرار می‌داد و می‌گفت نباید حرف ولی مسلمین روی زمین بماند.

جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه ویژگی‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مانند مالک اشتر بود، گفت: حاج قاسم به دنبال این بود که فرمایشات ولی مسلمین با هر سختی که وجود دارد به نتیجه برسد و اجرا شود.

وی افزود: امروزه ما باید اینگونه باشیم و نگذاریم حرف‌ها و فرمایشات رهبر معظم انقلاب به عنوان ولی مسلمین روی زمین بماند.

سردار عمومهدی با بیان اینکه ویژگی‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مانند مالک اشتر بود، عنوان کرد: حاج قاسم به دنبال این بود که فرمایشات ولی مسلمین با هر سختی که وجود دارد به نتیجه برسد و اجرا شود.

جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان تصریح کرد: در جنگ سوریه حاج قاسم با وجود کمبود نیرو و امکانات و ناملایمتی‌هایی که در سوریه وجود داشت و عدم همکاری ارتش سوریه و عدم همکاری وزارت خانه‌های بشار اشد و با وجود دیگر مشکلات، به خاطر اینکه می‌دانست حضرت آقا نظرشان بر این است که داعش ربشه‌کن شود، رفت و با ایستادگی و مقاومت، داعش را ریشه‌کن کرد.

وی تاکید کرد: حاج قاسم سلیمانی توانست موفق‌ترین انسان روزگار خودش شود؛ او توانست کسی باشد که بعد از سه سال وقتی که حضرت آقا اسمش را بر زبان جاری می‌کنند، اشک در چشمانشان حلقه می‌زدند و بغض می‌کنند.

سردار عمومهدی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی در مرحله اول رابطه‌اش را با خدا صحیح کرد، افزود: رابطه حاج قاسم با خداوند رابطه سربازی بود و خودش را بنده مخلص خدا می‌دانست. ایشان در‌ مقابل خدا سرکشی و طغیان انجام نمی‌داد و همیشه خود را عبد ضعیف پروردگار می‌دانست.

جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ادامه داد: این‌ها همه به خاطر توازع، فروتنی و مردمی بودن این چهره بین‌المللی مقاومت است، چون می‌دانست خداوند متعال دوست‌دار اینطور انسان‌ها است.

وی اذعان کرد: یکی دیگر از اقدامات حاج قاسم برای رسیدن به سعادت، رابطه خوب با ولی خدا بود؛ او در محضر رهبر انقلاب خودش را یک سرباز می‌دانست و مواقعی که به دیدار رهبری مشرف می‌شد، سر به زیر و متوازع بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،محمدرضا قربانی فرماندار با انتشار پیامی مردم شریف شهرستان را برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود بسم الله الرحمن الرحیم ” نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام راحل(ره) برای زنده ماندن مساله فلسطین در یادها و […]

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

جلسه هماهنگی برپایی راهپیمایی روز قدس با حضور محمدرضا قربانی فرماندار و حسین معینی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه فرماندار، باتوجه به جنایات رژیم صهیونیستی بر مشارکت حداکثری و ویژه مردم تاکید کرد همچنین وی خواستار اتخاذ تدابیر لازم جهت حفظ حرمت لیالی قدر و شهادت حضرت علی(ع) در روز […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، اولین جلسه شورای اداری سال جدید با حضور محمدرضا قربانی فرماندار ، حسین معینی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری ، مدیران و روسای ادارات شهرستان برگزار گردید. در این جلسه نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به بیانات رهبری در روز ابتدای سال و شعار تعیین شده […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، جلسه اقدامات پیشگیرانه و کنترلی سویه جدید بیماری دامی تب برفکی موسوم به اگزولیک به ریاست معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و حضور ادارات دامپزشکی ، جهاد کشاورزی ، تعاون روستایی و نماینده شهرداری ها در محل فرمانداری تشکیل و در خصوص ممنوعیت جابه جایی […]

۲۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =