جلسه شورای اداری شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: جلسه شورای اداری شهرستان روز پنجشنبه مورخ ۲۸ مهرماه ۱۴۰۱ با حضور ائمه محترم جمعه شهرستان، آقای حاجی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، قربانی فرماندار شهرستان و مدیران و رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان در سالن ۱۱ آبان فرمانداری برگزار شد. محمدرضا قربانی در جلسه شورای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: جلسه شورای اداری شهرستان روز پنجشنبه مورخ ۲۸ مهرماه ۱۴۰۱ با حضور ائمه محترم جمعه شهرستان، آقای حاجی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، قربانی فرماندار شهرستان و مدیران و رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان در سالن ۱۱ آبان فرمانداری برگزار شد.

محمدرضا قربانی در جلسه شورای اداری شهرستان برخوار با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: یکی از دلایلی که موجب بروز اغتشاشات در کشور شد، عدم توجه به مسائل فرهنگی بود و اکنون باید با «جهاد تبیین» و کار فرهنگی مضاعف، به نحوی واکسن آن را تولید کرد.

وی افزود: دشمن نه تنها بیکار ننشسته است، بلکه به شدت درحال وارد کردن هجمه به کشور است.

فرماندار شهرستان برخوار با اشاره به انتخابات اتحادیه های اتاق اصناف گفت: اتحادیه هایی که داوطلبان آنها به حد نصاب برسند، بزودی انتخاباتشان برگزار خواهد شد.

قربانی با تاکید بر تعامل میان دستگاه های اجرایی، اخلاق مداری در رفتار مسئولین ادارات شهرستان را خواستار شد.

وی در خصوص آلایندگی شهرستان برخوار عنوان کرد: بیشترین سطح آلایندگی در استان اصفهان متعلق به شهرستان برخوار است و استان اصفهان بیشترین سطح آلایندگی در سطح کشور را به خود اختصاص داده است و این نیازمند همکاری بیش از پیش صنایع است.

فرماندار شهرستان برخوار متذکر شد: جایی مطرح شد که شب های اصفهان آلوده تر از روزهای اصفهان است و دلیل آن عدم بازرسی شبانه دستگاه های مسئول از صنایع است.

قربانی با تاکید بر توضیح دادن مسائل برای مردم، تصریح کرد: مردم، مردم نجیبی هستند اما در همه مسائل باید توجیه و آگاه شوند.

وی با اشاره به بودجه سفر ریاست جمهور، گفت: ۷ درصد اعتبارات بودجه ابلاغی برای همه ادارات پرداخت شده است.

گفتنی است: حجت الاسلام و المسلمین میر افضلی امام جمعه مرکز شهرستان و جناب آقای حاجی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه به ایراد سخنرانی پرداختند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار در ادامه دیدار های هفتگی، از خانواده شهید لطف الله قصابی دیدن کرد .همچنین از خانواده این عزیز به خصوص مادر شهید تجلیل نمود. شهید قصابی در سن ۲۲ سالگی در منطقه حلبپه در عملیات والفجر ۱۰ بر اثر بمباران شیمیایی به فیض شهادت نائل آمد.

۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده در شهر سین حضور یافت. در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها را از نزدیک مشاهده کرد و دستور بررسی و […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه هیأت بازرسی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای  اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری حوزه انتخابیه شهرستان برخوار” از آنجایی که رصد فعالیتهای نامزدهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از منظر انطباق با قانون از وظایف هیأت بازرسی انتخابات می­باشد از کلیه شهروندان گرامی حوزه انتخابیه شهرستان برخوار خواستاریم که مشکلاتی نظیر دخالت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، جلسه شورای اداری با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد . در این جلسه فرماندار از تمامی مدیران و روسا خواست که جانب داری له یا علیه نامزدی انجام ندهند و از امکانات ادارات برای تبلیغات نامزدها استفاده نشود همچنین نظارت جدی برای […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 3 =