جلسه شورای اداری شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: جلسه شورای اداری شهرستان روز پنجشنبه مورخ ۲۸ مهرماه ۱۴۰۱ با حضور ائمه محترم جمعه شهرستان، آقای حاجی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، قربانی فرماندار شهرستان و مدیران و رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان در سالن ۱۱ آبان فرمانداری برگزار شد. محمدرضا قربانی در جلسه شورای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: جلسه شورای اداری شهرستان روز پنجشنبه مورخ ۲۸ مهرماه ۱۴۰۱ با حضور ائمه محترم جمعه شهرستان، آقای حاجی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، قربانی فرماندار شهرستان و مدیران و رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان در سالن ۱۱ آبان فرمانداری برگزار شد.

محمدرضا قربانی در جلسه شورای اداری شهرستان برخوار با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: یکی از دلایلی که موجب بروز اغتشاشات در کشور شد، عدم توجه به مسائل فرهنگی بود و اکنون باید با «جهاد تبیین» و کار فرهنگی مضاعف، به نحوی واکسن آن را تولید کرد.

وی افزود: دشمن نه تنها بیکار ننشسته است، بلکه به شدت درحال وارد کردن هجمه به کشور است.

فرماندار شهرستان برخوار با اشاره به انتخابات اتحادیه های اتاق اصناف گفت: اتحادیه هایی که داوطلبان آنها به حد نصاب برسند، بزودی انتخاباتشان برگزار خواهد شد.

قربانی با تاکید بر تعامل میان دستگاه های اجرایی، اخلاق مداری در رفتار مسئولین ادارات شهرستان را خواستار شد.

وی در خصوص آلایندگی شهرستان برخوار عنوان کرد: بیشترین سطح آلایندگی در استان اصفهان متعلق به شهرستان برخوار است و استان اصفهان بیشترین سطح آلایندگی در سطح کشور را به خود اختصاص داده است و این نیازمند همکاری بیش از پیش صنایع است.

فرماندار شهرستان برخوار متذکر شد: جایی مطرح شد که شب های اصفهان آلوده تر از روزهای اصفهان است و دلیل آن عدم بازرسی شبانه دستگاه های مسئول از صنایع است.

قربانی با تاکید بر توضیح دادن مسائل برای مردم، تصریح کرد: مردم، مردم نجیبی هستند اما در همه مسائل باید توجیه و آگاه شوند.

وی با اشاره به بودجه سفر ریاست جمهور، گفت: ۷ درصد اعتبارات بودجه ابلاغی برای همه ادارات پرداخت شده است.

گفتنی است: حجت الاسلام و المسلمین میر افضلی امام جمعه مرکز شهرستان و جناب آقای حاجی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه به ایراد سخنرانی پرداختند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،نسشت خبری اهالی رسانه شهرستان ،با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در محل فرمانداری برگزار گردید. در این نشست ضمن تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس و پاسخگویی به سوالات اهالی رسانه، محمد رضا قربانی فرماندار از رسانه ها خواست […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،جلسه کمیته مناسب سازی با حضور مرتضی عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تشکیل گردید در این جلسه نقاط قوت وضعف هر اداره در خصوص مناسب سازی  احصا و سپس در مورد آنها راهکارهایی ارائه شد و همچنین در مورد نحوه صدور و توزیع کارت منزلت […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،کارگروه کنترل جمعیت حیوانات ناقل وموذی با حضور عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مسیحا نماینده دفتر شهری استانداری اصفهان برگزار گردید. در این جلسه ضمن تشریح وظایف شهرداری ها ،دهیاری ها و دیگر اعضای کارگروه مقرر گردید ، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 1 =