به مناسبت ۱۷ مهرماه روز جهانی پست انجام شد:

هم زمان با هفته پست محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان برخوار با حضور در اداره پست شهرستان با احمد رضا رحیمی رئیس و همچنین تعدادی از کارکنان این اداره دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار صبح روز سه شنبه ۱۹مهرماه به مناسبت روز جهانی پست محمد رضا قربانی […]

هم زمان با هفته پست محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان برخوار با حضور در اداره پست شهرستان با احمد رضا رحیمی رئیس و همچنین تعدادی از کارکنان این اداره دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار صبح روز سه شنبه ۱۹مهرماه به مناسبت روز جهانی پست محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان برخوار با حضور در اداره پست شهرستان با احمد رضا رحیمی رئیس و همچنین تعدادی از کارکنان این اداره دیدار و گفت و گو کرد.
قربانی در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همه کارکنان زحمت کش اداره پست شهرستان، با اشاره به شرایط سخت کاری در زمان کرونا اظهار داشت : پرسنل اداره پست شهرستان در هر شرایطی با کمال صداقت و امانتداری مشغول به انجام وظیفه بوده و در شرایط سخت کرونایی و افزایش حجم مرسولات پستی بخصوص ارسال مرسولات خرید و فروش های اینترنتی ، با تمام توان نسبت به خدمت رسانی اقدام نمودند که این موضوع قابل تقدیر است.
فرماندار شهرستان خاطر نشان کرد: اداره پست جزء معدود دستگاه های اجرایی و دولتی است که بدلیل ارائه خدمات مطلوب و تکریم ارباب رجوع دارای کمترین نارضایتی بوده و ضرورت وجودی آن در دوران کرونا برای همه مردم آشکار شد و این امر ستودنی و الگوی خوب برای سایر دستگاهای اجرایی میباشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به این که هرچه فناوری ها پیچیده تر شوند، خدمات گسترده تر و متنوع تری باید به مردم ارایه دهد، افزود: فناوری های نوین ظرفیت های جدیدی برای گسترش ارتباطات مسئولین و مردم فراهم کرده اند که باید از آن ها استفاده شود .
وی تصریح کرد: استفاده گسترده مردم از ظرفیت های پست علاوه بر اطمینان در انجام فعالیت ها، موجب افزایش بهره وری و کاهش حمل و نقل غیر ضروری می شود.
گفتنی است در پایان این بازدید فرماندار شهرستان با اهداء لوح تقدیر از این پرسنل پرتلاش تقدیر نمودند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار؛ جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور محمدرضا قربانی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید. در این جلسه در خصوص احصاء فضا و امکانات مورد نیاز جهت برگزاری امتحانات نهایی، همکاری مدارس متوسطه اول و دوم جهت غربالگری هپاتیت و تجلیل از اعضای فعال […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار در پیامی به شرح زیر هفته بسیج را تبریک گفت. بسم الله الرحمن الرحیم نام بسیج همواره یادآور مکتب عشق، ایثار و خدمت بی منت برای مردم از جنس مردم است، نیرویی که در طی چهار دهه از انقلاب اسلامی هیچگاه دچار انحراف و بی راهگی نگردید […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان در پیامی روز پرستار را تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا (سوره المائده آیه ۳۲) و هر کس نفسی را زنـده کند گویا همه مردم را زنده کرده است سالروز […]

۲۷ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =