استاندار اصفهان: همه دستگاه های اداری و اجرایی استان، ملزم به تحقق مصوبات سفر به شهرستان برخوار هستند.

استاندار اصفهان: همه دستگاه های اداری و اجرایی استان، ملزم به تحقق مصوبات شهرستانی می باشند نشست بررسی روند تحقق مصوبات شورای اداری مشترک استان اصفهان و شهرستان برخوار به ریاست دکتر مرتضوی استاندار اصفهان و با حضور حاجی نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان برخوار، مدیران و […]

استاندار اصفهان: همه دستگاه های اداری و اجرایی استان، ملزم به تحقق مصوبات شهرستانی می باشند
نشست بررسی روند تحقق مصوبات شورای اداری مشترک استان اصفهان و شهرستان برخوار به ریاست دکتر مرتضوی استاندار اصفهان و با حضور حاجی نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان برخوار، مدیران و مسئولان ذی ربط استانی در استانداری اصفهان برگزار گردید.

دکتر مرتضوی، در این نشست با تاکید بر ضرورت اجرای دقیق مصوبات شورای اداری مشترک استان و شهرستان برخوار در پایان سفر شهرستانی استاندار و هیات همراه به این شهرستان، تصریح کرد: این سفرها و پیامدهای آنی و آتی آن بی تردید در پویایی استان و توسعه پایدار ملی نقشی موثر و کاربردی داشته و دارد و مسئولان ملزم هستند با بهره مندی از امکانات جاری خود در راستای آگاهی بخشی به دستاوردها به نحو مقتضی اقدام نمایند.

استاندار اصفهان، در ادامه با اشاره به روند پیگیری اداره کل حفاظت محیط زیست، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و … بر مقابله مجدانه با انتشار گرد و غبار و ذرات معلق، گسترش غیر نظام مند مناطق صنعتی، توسعه غیر متعارف با آمایش های سرزمینی و … تاکید و تصریح کرد: تحقق مصوبات در هم افزایی گروهی، انسجام همگانی و مطالبه قانون مند عمومی استمرار می یابد

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + دو =