مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار روز یکشنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱ مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با حضورمسعود نیکبخت معاون توسعه و منابع انسانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، محمد […]

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار روز یکشنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱ مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با حضورمسعود نیکبخت معاون توسعه و منابع انسانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان، رفیعی رئیس عملکرد و ارزیابی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، هاشم زاده معاون سیاسی فرمانداری، موسوی فرمانده سپاه و سرهنگ حاتمی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.
فرماندار شهرستان در این جلسه گفت ما باید خدمتگذار وخادم خانواده شهدا باشیم و سنگ محک مدیران توجه به توسعه و فرهنگ ایثار و شهادت است.
محمد رضا قربانی در ادامه با اشاره به وجود ۴۶۶ شهید و ۷۶۰ جانباز در شهرستان گفت: ما با تکریم خانواده شهدا و جانبازان فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج و گسترش می دهیم و در ادامه خواستار برنامه های خاص و ویژه در سطح شهرستان برای توسعه و ترویج هرچه بیشتر فرهنگ ناب ایثار و شهادت شد.
وی با توجه به اتخاذ رویکرد نو به موضوع شهادت و ایثار همچنین با عنایت به استقرار دولت مردمی و انقلابی، از مدیران استانی درخواست کرد رسیدگی بیش از پیش به امور مسکن، اشتغال و خدمات بهتر درمانی خانواده شهدا و ایثارگران را در دستورکار خود قرار دهند.
در این مراسم ابواقاسم محسنی به عنوان رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان منصوب و از زحمات ۶ ساله مجید مفتخریان رئیس سابق این اداره قدردانی بعمل آمد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار در ادامه دیدار های هفتگی، از خانواده شهید لطف الله قصابی دیدن کرد .همچنین از خانواده این عزیز به خصوص مادر شهید تجلیل نمود. شهید قصابی در سن ۲۲ سالگی در منطقه حلبپه در عملیات والفجر ۱۰ بر اثر بمباران شیمیایی به فیض شهادت نائل آمد.

۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده در شهر سین حضور یافت. در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها را از نزدیک مشاهده کرد و دستور بررسی و […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه هیأت بازرسی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای  اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری حوزه انتخابیه شهرستان برخوار” از آنجایی که رصد فعالیتهای نامزدهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از منظر انطباق با قانون از وظایف هیأت بازرسی انتخابات می­باشد از کلیه شهروندان گرامی حوزه انتخابیه شهرستان برخوار خواستاریم که مشکلاتی نظیر دخالت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، جلسه شورای اداری با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد . در این جلسه فرماندار از تمامی مدیران و روسا خواست که جانب داری له یا علیه نامزدی انجام ندهند و از امکانات ادارات برای تبلیغات نامزدها استفاده نشود همچنین نظارت جدی برای […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 5 =