نقش‌آفرینی کشورمان ایران در جهان و در همه عرصه‌ها افتخار آمیز است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،وزیر آموزش و پرورش روز پنجشنبه ۲۶ خرداد در جلسه شورای اداری شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار با بیان اینکه نظام اسلامی ماحصل هجرت حضرت امام رضا(ع) و تمدن رضوی است افزود: این تمدن ابعاد گوناگونی به ویژه در حوزه علم داشته است. وی در ادامه با اشاره […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،وزیر آموزش و پرورش روز پنجشنبه ۲۶ خرداد در جلسه شورای اداری شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار با بیان اینکه نظام اسلامی ماحصل هجرت حضرت امام رضا(ع) و تمدن رضوی است افزود: این تمدن ابعاد گوناگونی به ویژه در حوزه علم داشته است.
وی در ادامه با اشاره به پیشرفتها و دستاوردهای ایران اسلامی گفت: نقش‌آفرینی کشورمان ایران در جهان و در همه عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی افتخار آمیز است.
وزیر آموزش و پرورش و نماینده هیات دولت در قسمتی دیگر از سخنان خود با اشاره به پیگیری‌ موارد و مشکلات مطرح شده در سفر خود به شهرستان شاهین شهر ومیمه گفت: کار برای انجام زیاد است و نباید فرصت خدمت و حضور دربین مردم را از دست بدهیم.
دکتر نوری در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا و به تبع آن تعطیلی مدارس در دو سال گذشته از اختصاص اعتبارات قابل توجهی در جهت رفع مشکلات در نظام آموزشی همچنین بازگرداندن دانش‌آموزان ترک تحصیل کرده به چرخه کسب علم و دانش خبر داد.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اهتمام دولت در واکسیناسیون عمومی جامعه افزود: بحمدالله با اجرای واکسیناسیون عمومی و قطع زنجیره انتقال این ویروس ،جامعه به حالت عادی خود برگشته و با حضوری شدن مدارس دانش آموزان سال تحصیلی خود را به پایان رساندند و اکنون نیز فعالیت مدارس در تابستان در راستای ارتقای سطح کیفیت تحصیل دانش آموزان برقرار خواهد بود.
وزیر آموزش و پرورش در قسمتی دیگراز سخنان خود با بیان اینکه توزیع تغذیه دانش آموزان از سال آینده شروع می‌شود، افزود: همچنین راه اندازی دو هزار و ۱۰۰ مرکز تفریحی و ورزشی برای دانش آموزان کشور نیز در دستور قرار دارد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار در ادامه دیدار های هفتگی، از خانواده شهید علی قربانی دیدن کرد . همچنین از خانواده  این عزیز  به خصوص مادر شهید تجلیل نمود. شهید قربانی در سن ۱۹ سالگی د رعملیات والفجر۸ در منطقه فاو به فیض شهادت نائل آمد همچنین در ادامه فرماندار از گلزار […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، محمدرضا قربانی فرماندار در پیامی روز دانشجو را تبریک گفت: بسم الله الرحمن الرحیم هر ساله با فرا رسیدن ۱۶ آذر، خاطره ی حماسی شهادت دانشجویان مسلمان و مبارز میهن اسلامی در ذهن همیشه زنده جامعه، تداعی می شود؛ حماسه ای که پیام آور عزت و شرف دانشگاه […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،آیین تکریم و معارفه سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان با حضور محمد رضا قربانی فرماندار و مدیرکل اداره میراث فرهنگی استان اصفهان ، در محل فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه  نماینده عالی دولت در شهرستان  بر اهمیت مباحث گردشگری و شناساندن و تقویت ظرفیت […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 18 =